Collamask

Collamask
5 (100%) 1 vote

CollamaskA e ëndërroni edhe ju një lëkurë pa rrudha dhe probleme të tjera? Çelësi është kujdesi i duhur. Sigurisht, edhe gjenet luajnë një rol të rëndësishëm; por nëse ju do dini se çfarë produktesh të zgjidhni, atëherë keni dalë të fituar. Lëkura reflekton përgjithësisht moshën tuaj reale. Disa prej nesh janë të gatshëm  të shpenzojnë shumë para për të pasur një lëkurë të freskët dhe të bukur. Prandaj ne kemi kërkuar për produkte inovative, për të cilat ju mund të jeni të interesuar.  Dhe, ndër to, ne kemi gjetur  Collamask. Siç mund ta kuptojmë nga emri, kjo është një maskë për fytyrën, e cila duhet të garantojë një rini të përhershme dhe bukuri. Po a është me të vërtetë kaq efektive? Cilat janë vlerësimet dhe eksperiencat? 

Gjej çmimin     Shfaq vlerësimet e përdoruesve të produktit

Çfarë është Collamask?

Nisur nga vetë emri (kolagjen dhe maskë), ti mund të gjesh një maskë për fytyrën, e cila duhet të të ndihmojë për të luftuar vitet; pra kundër shenjave të para të plakjes. Prodhuesit premtojnë që formula, e mbrojtur me patentë, e bazuar në kolagjenin aktiv me përbërësit puro natyralë, do të bëjë mrekulli. Substancat aktive gjenden në produkt në një koncentrim të lartë; ja pse fytyra juaj do të duket rinore. Për më tepër, produkti nuk shkakton as alergji, as irritim lëkure.

Prandaj, edhe gratë me fytyrë shumë të ndjeshme, të cilat janë tepër të kujdesshme në zgjedhjen e produkteve të përshtatshme, nuk kanë pse shqetësohen.            Collamask-a kërkon të arrijë rezultatet më të mira. Ky produkt kozmetik i ka kaluar hulumtimet bazë dhe testet. Kështu që është i sigurt për t’u përdorur dhe nuk ka arsye për të qenë të merakosur. Klientët do të kënaqen edhe nga aplikimi i kollajshëm në lëkurë dhe rezultatet e dukshme, që prodhuesi i premton qoftë edhe pas një kohe të shkurtër.

Nga çfarë përbëhet Collamask?

Collamask-a përmban vetëm përbërës natyralë, te të cilët ju mund të besoni. Dhe le t’i specifikojmë këta në më shumë detaje:

Kolagjeni

Është një përbërës i rëndësishëm që garanton se lëkura juaj do të jetë e qëndrueshme dhe pa rrudha. Shpeshherë i referohen si eliksiri i rinisë. Ai e mban lëkurën tuaj të qëndrueshme, e zbut atë, redukton celulitin dhe ka efekte përtëritëse.  Është quajtur edhe “proteina e rinisë”. Për t’i rënë shkurt: kolagjeni është një përbërës esencial për produktet e bukurisë së fytyrës dhe ai mund të gjendet  po ashtu në doza të larta te Collamask-a.

Argjila blu

Ajo përmban një gamë të gjerë të mineraleve të rëndësishme dhe elementeve kimikë të domosdoshëm. Kjo argjilë ka efekte detoksikuese dhe funksionon edhe si qetësues natyral për dhimbjet. Pas përdorimit, lëkura duket më e shëndetshme dhe më e freskët.

Kompleksi Amino Acid

Është esencial për një lëkurë të shëndetshme dhe për  flokë e thonj të fortë. Kjo formulë e fuqishme e ushqen lëkuren dhe drejton rrudhat. Efekti i parë mund të shikohet pas një kohe shumë të shkurtër.

Betaina dhe vajrat esencialë

E ushqejnë dhe zbusin lëkurën, duke e ndihmuar të parandalojë humbjen e njomësisë. Vajrat esencialë shkatërrojnë bakteret dhe kanë një aromë të mrekullueshme.

Të gjithë këta përbërës kanë një efekt unik në përkujdesjen ndaj lëkurës. Për më tepër, maska është e përshtatshme pothuajse për të gjitha llojet e lëkurës.

Për çfarë ju ndihmon ky produkt?

 • Heq rrudhat
 • Parandalon bllokimin e poreve
 • Largon tensionin e lëkurës
 • Ushqen dhe harmonizon lëkurën
 • Siguron efekt lifting që zgjat për shumë kohë
 • Unifikon ngjyrën e lëkurës

Si përdoret Collamask?

Ky produkt është i thjeshtë për t’u përdorur nga çdo grua. Prodhuesi rekomandon aplikimin e maskës çdo ditë në një lëkurë të pastër dhe pas heqjes totale të make-up-it. Duke përdorur lëvizje të buta rrethore, masazhojeni maskën në lëkurë. Lëreni disa momente të veprojë dhe shpërlajeni. Më pas mund të përdorni kremin tuaj të preferuar të fytyrës. Në këtë mënyrë ju mund të arrini një fytyrë të shëndetshme dhe të bukur pa botoks dhe pa ndërhyrje kirurgjikale. Të paktën kështu thotë prodhuesi.

Si porositet maska?

Ky produkt mund të porositet vetëm nga uebsajti i prodhuesit. Ju lutem, shkruani emrin tuaj dhe numrin e telefonit në fushat përkatëse. Më pas do të kontaktoheni nga punonjës të kompanisë për të kryer porosinë. Produkti nuk gjendet deri tani në farmaci apo dyqane barnash.

Eksperiencat dhe vlerësimet e përdoruesve

Ne kemi gjetur shumë vlerësime në lidhje me këtë produkt. Mesa duket ai është shumë i njohur te gratë. Vlerësimet pozitive dominojnë. Maska është pa dyshim e përshtatshme, ka aromë të mirë, është e lehtë për t’u aplikuar dhe nuk e irriton lëkurën. Për sa u përket efekteve, opinionet ndryshojnë disi. Disa gra janë të lumtura që lëkura e tyre duket më e shëndetshme dhe më e re; kurse të tjerat nuk shohin një ndryshim të madh. Edhe gratë me lëkurë të thatë dhe ato me lëkurë të ndjeshme e e vlerësojnë atë, po ashtu edhe ato që vuajnë prej lëkurës së yndyrshme dhe poreve të bllokuara. Ne e miratojmë këtë produkt dhe jua rekomandojmë. Në gjykimin tonë, ky produkt nuk është një mashtrim; gjithsesi efektet mund të jenë shumë individuale.

Vlerësimet

Collamask
4.9 Totali
Pro
 • produkt i testuar
 • nuk shkakton reaksione alergjike dhe irritime të lëkurës
 • e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
 • e lehtë për t’u përdorur
Kundër
 • relativisht e shtrenjtë
 • porositet vetëm nëpërmjet prodhuesit
Cilësia
Efekti
Aplikimi
Çmimi

Shfaq më shumë vlerësime     Shko tek uebsajti zyrtar i shitësit

4 Replies to “Collamask

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.