Bactefort

Bactefort
4.5 (90%) 2 votes

BactefortLarvat parazitare mund të jetojnë në trupin tuaj dhe ju mund të mos e kuptoni. A ndiheni shpesh të lodhur, të irrituar, keni sistem imunitar të dobët, vuani nga alergjitë ose thjesht nuk ndiheni mirë me lëkurën tuaj? Këto mund të jenë simptoma të parazitëve në turp. Shumica prej nesh mendojnë që ne s’mund të na ndodhë kurrë; ngaqë nuk kemi vizituar ndonjë vend ekzotik, mbajmë higjienë të rregullt dhe ushqehemi shëndetshëm. Gjithsesi, kjo nuk është një garanci që do të jemi të mbrojtur kundër parazitëve.

Parazitët në trup nuk janë të thjeshtë për t’u identifikuar. Për fat të mirë, ekzistojnë preparate të cilët në mënyrë natyrale ndihmojnë trupin të çlirohet nga parazitët dhe toksinat e rrezikshme që parazitët lënë pas në trupin tonë. Prandaj është e këshillueshme që të zgjedhim detoksikues parazitarë, të paktën një herë në disa kohë.

Gjej çmimin     Shfaq vlerësimet e përdoruesve të produktit

Çfarë është Bactefort

Është një preparat unik me pika, i cili premton të largojë të gjitha llojet e parazitëve nga trupi juaj. Bactefort është krejtësisht me bazë natyrale dhe përbëhet nga një kombinim unik i ekstrakteve bimore. Këto mendohet se kanë një ndikim negativ në jetën e parazitëve. Ato influencojnë sekretimin e lëngut të tëmthit dhe tretjen; ato çlirojnë trupin   tonë  nga nematodat që rrinë në zorrë dhe organe të tjera. Ky ilaç natyral ka efekte të lehta laksative që sidoqoftë janë të mira. Falë jashtëqitjeve më të shpeshta, të gjitha “papastërtitë” e shkaktuara nga parazitët mund të largohen nga trupi më shpejt.

Bactefort është lehtësisht i gjindshëm, por deri tani vetëm online, jo në farmaci. Nuk ka efekte anësore dhe është i lehtë për t’u përdorur.

Cilat janë të mirat e këtij produkti?

 • Largon lehtësisht toksinat nga trupi juaj
 • Ka efekte laksative, përmirëson tretjen
 • I jep trupit energji
 • Ka gjithashtu efekte zbukuruese- lëkura juaj do të jetë e freskët dhe e butë
 • Ju do të ndiheni më mirë

Nga çfarë përbëhet Bactefort?

Produkti është kaq efektiv për shkak të  përbërjes së tij unike:

Arra

Arrat janë një burim i pasur i vitaminës B, e cila është përgjegjëse për aktivitetin e trurit dhe sistemit nervor.  Arrat janë të dobishme për funksionimin e duhur të sistemit imunitar dhe, në të njëjtën kohë, ato pastrojnë aparatin tretës, kanë efekte antibakteriale dhe ndihmojnë në largimin e toksinave nga trupi.

Mendra

Mendra është renditur mes bimëve të preferuara me përdorim të gjerë në kuzhinën tonë. Ajo forcon sistemin nervor, rrit aftësitë fizike, dhe përdoret për të trajtuar probleme të ndryshme të stomakut. Mendra ndihmon në trajtimin e gjendjeve inflamatore dhe ka një aromë të këndshme.

Papaja

Ekspertët thonë se papajat pastrojnë trupin nga toksinat e rrezikshme, neutralizojnë aciditetin e lartë në stomak dhe e fundit, por jo nga rëndësia, forcojnë sistemin imunitar.

Kopra

Kopra është një erëz e njohur që përdoret kryesisht për një tretje më të mirë. Është shumë e përdorur te gratë shtatzëna dhe infermieret, çaji i koprës u jepet gjithashtu edhe fëmijëve të porsalindur që kanë dhimbje barku. Ka efekte qetësuese dhe antiinflamatore.

Kungulli

Kungulli ka një efekt të shkëlqyer në fishkëzën e urinës. Substancat më aktive janë të fshehura te farat. Është shumë i mirë kundër parazitëve.

Produkti duhet të përdoret për disa javë. Përdorimi i rregullt është i rëndësishëm.

Si blihet?

Bactefort nuk gjendet në farmaci dhe barnatore. Mund të porositet vetëm nëpërmjet uebsajtit të prodhuesit. Ju duhet të shënoni emrin tuaj dhe numrin e telefonit te formulari i porosisë. Më pas ju do të kontaktoheni nga punonjësi i kujdesit ndaj klientit për të rregulluar detajet e tjera.

Eksperienca dhe vlerësimet

Nuk ka shumë vlerësime për këtë produkt në internet. Vlerësimet pozitive mund të gjenden tek uebsajti i prodhuesit. Ne gjithashtu kemi gjetur disa vlerësime pozitive në faqe blogjesh dhe forumesh, që deklarojnë se produkti ka shije e aromë të mirë dhe është efektiv.

Vlerësimet

Bactefort
4.9 Totali
Pro
 • preparat natyral dhe i certifikuar
 • produkt i certifikuar
 • i jep trupit energji
Kundër
 • mund të porositet vetëm nëpërmjet uebsajtit zyrtar
 • rezultatet mund të mos jenë të dukshme në pamje të parë
Cilësia
Efekti
Aplikimi
Çmimi

Shfaq më shumë vlerësime     Shko tek uebsajti zyrtar i shitësit

23 Replies to “Bactefort

 1. Kam degjuar shume per kete produkt…por nuk kam mundesi ta marr ketu ne Kosove….a ka ndonje zgjidhje per neve qe deshirojme ta kemi edhe ketu!???

 2. Pershendetje .!
  Shume komente jane te perseritura vetem u ndryshohet data e komentit
  Preparati eshte vetem 10 ml ? Sa te tille duhet te marresh per te bere nje kure te plote ?

 3. Jam mira kete ilac si mund ta perdor ? Esell apo jo? Dhe mbas sa kohesh do marresh ushqim pra sa do rrish pa ngren pasi ke pi ilacin dhe sa pika do marr jam 45 vjece

Lini një Përgjigje te Aurora Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.